Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Платформа і галузеві підсистеми CityCom

CityCom - надійний фундамент галузевої і муніципальної інформатизації 


Інструментарій CityCom є спеціалізованою ГІС і має ряд унікальних характеристик з точки зору можливостей адаптації під вимоги і потреби користувачів, ліцензування, можливостей інтеграції з іншими інформаційними системами. Головною перевагою цієї платформи є «зашиті» в інструментарій методології, сконцентровані знання і досвід кількох поколінь кращих галузевих фахівців.

Комплексне рішення на базі CityCom унікальне, оскільки в кожному з галузевих шарів задіяний весь технологічний, термінологічний і математичний апарат, властивий даній галузі.

Реалізація інформаційних проектів на платформі CityCom і створення електронних моделей виробничого призначення для підприємств, що постачають ресурси і муніципалітетів дозволяє за 1-2 роки промислової експлуатації повністю окупити витрати і почати отримувати позитивний економічний ефект від впровадження.

Кожен галузевий продукт лінійки CityCom може використовуватися як самостійна виробнича інформаційна система підприємства і одночасно з цим бути предметним шаром ГІС в міській адміністрації.

Як використання CityCom дозволяє швидко окупити витрати на інформатизацію та отримати позитивний економічний ефект?

CityCom для технологів, диспетчерів і проектувальників

Короткий огляд функціональності Презентація для керівників і фахівцівДля експлуатації інженерних мереж необхідним є великий обсяг технологічної та довідкової інформації: загальна схема мереж, схеми деталювання вузлів, паспортні відомості про вузли та ділянки (наприклад, геодезичні позначки, діаметри, довжини, і інші характеристики ділянок, призначення та навантаження споживачів) і т. д.


ІГС "CityCom" допомагає створити схеми мереж на плані міста, що містять всю пов'язану з мережею довідкову і технологічну інформацію, і на основі створеної бази даних вирішувати безліч інформаційних та експлуатаційних завдань загального і прикладного характеру, а саме:


 • пошарова візуалізація схем мереж з прив'язкою до плану міста і міських об'єктів, з довільним масштабуванням і переміщенням по карті;
 • паспортизація мереж та їх об'єктів: колодязів, камер, джерел, насосних станцій, абонентів і т. п.,
 • паспортизація обладнання вузлів мережі: одиниці запірно-регулюючої арматури, насосні агрегати, перемикачі, трансформатори, спускники й воздушники, теплообмінники і. т. п.;
 • оперативний пошук необхідних фрагментів мережі і об'єктів за різними критеріями і їх комбінаціями (адреса, найменування, код, наявність певних властивостей та ін.);
 • отримання довідок та генерація звітів про мережі, в тому числі у вигляді графічних запитів і різного роду параметричних розмальовок та вибірок;
 • гідравлічні розрахунки водопровідних, теплових і газорозподільних мереж, розрахунок режимів електропостачання;
 • моделювання режимів при перемиканні;
 • якісний і кількісний аналіз режимів роботи трубопровідних і кабельних систем;
 • ведення архівів і аналіз ушкоджень (дефектів) на мережі з їх графічним відображенням на схемах;
 • ведення оперативних журналів в диспетчерських службах;
 • моделювання аварій і автоматичне формування звітів і рекомендацій з локалізації аварійних ситуацій;
 • планування оптимальних програм попереджувальних ремонтів.