Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Автоматична актуалізація даних по навантаженнях

Підсистема "Абоненти" ІГС "CityCom"

Абонентські відділи та служби приєднання на підприємстві, яке експлуатує комунальну мережу, найчастіше мають свої локальні інформаційні системи, призначені для обліку договорів, навантажень, ведення взаєморозрахунків і т.п. В рамках цих систем так чи інакше описуються ті ж самі об'єкти, які в різних додатках ІГС "CityCom" фігурують як об'єкти ресурсоспоживання, а їх характеристики і, зокрема, навантаження, використовуються для проведення гідравлічних розрахунків мереж і моделювання режимів.


Дублювання одних і тих же даних в двох і більше різних інформаційних середовищах значно збільшує трудовитрати по веденню та актуалізації баз даних. До того ж вірогідність розсинхронизації інформації в декількох не пов'язаних між собою інформаційних системах близька до 100%, що зводить нанівець всі переваги інформатизації як такої.


В рамках ІГС "CityCom" можливе створення спеціального механізму автоматизованого регламентного обміну "абонентською" інформацією з відокремленими інформаційними системами, що експлуатуються у відповідних службах ресурсопостачальних підприємства: тепломережі, водоканалу, електромережної або газопостачальної організації. 

Цей механізм дозволяє, відповідно до узгодженого регламенту, оновлювати навантажувальні і описові характеристики споживачів в електронній моделі CityCom за даними служб, відповідальних за їх достовірність. Тим самим знижуються трудовитрати на актуалізацію даних і практично виключається їх неузгодженість.


Відправити запит