Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Розрахунок теплових втрат через ізоляцію та з втратами

Підсистема "Тепловтрати" ІГС  "CityCom‑ТеплоГраф"

Розрахунок нормативних і фактичних теплових втрат через ізоляцію трубопроводів здійснюється на підставі методичних рекомендацій.

Розрахунок теплових втрат проводиться на підставі попередньо виробленого гідравлічного розрахунку теплової мережі. Тому впровадження даної підсистеми має сенс тільки у разі наявності в комплекті поставки підсистеми "Гідравліка" на базі інструментальних засобів ІГС "CityCom".

Підсистема передбачає можливість розрахунку теплових втрат для всієї теплової мережі в цілому, або для окремо взятих теплових компонент (зон теплопостачання) - за довільний період часу, з розбивкою по місяцях.


У підсистемі є розвинені засоби, що дозволяють на підставі теплових випробувань і/або аналітичних оцінок вносити поправки в розрахункові питомі теплові втрати для різних діаметрів трубопроводів і типів прокладки теплових мереж.

Відправити запит


Warning: Use of undefined constant BX_CRONTAB - assumed 'BX_CRONTAB' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/u0907816/data/www/citycom.ru/bitrix/modules/main/lib/mail/eventmanager.php on line 22