Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Індивідуальний підхід

Ось уже більше 20 років ми працюємо з підприємствами житлово-комунального господарства України, країн СНД і Балтії. Кожне з цих підприємств забезпечує інфраструктуру і життєдіяльність цілого міста. І кожне по-своєму унікальне і самобутньо, як унікальний і самобутній будь-яке місто. Багатий практичний досвід дозволив нам виробити деякі загальні підходи і налагоджену методологію та інструментарій реалізації проектів. Фактично, ми систематизували та узагальнили кращий досвід і практики безлічі різноманітних підприємств інженерних комунікацій. Але ми як і раніше ставимося до кожного проекту, не тільки як до технічного завдання, а й враховуємо унікальний географічний і адміністративний контекст кожного об'єкта впровадження, особливості менталітету і технічної культури, нюанси виробничої практики, властиві даному конкретному підприємству або організації.

Серед наших клієнтів є тепломережі, водоканали, електромережеві і газопостачальні підприємства і столиці, і великих регіональних центрів, і невеликих міст; підприємства з розвиненою IT-інфраструктурою та ті, де цей процес інформатизації тільки починається. Наша цінова політика дозволяє гнучко враховувати потреби підприємств різного масштабу БЕЗ шкоди якості результату. Основними складовими успіху є:

  • якісний, налагоджений програмний продукт;
  • наші знання і досвід;
  • можливість гнучко врахувати переважна більшість побажань замовників.

Мережева версія

Ми регулярно стикаємося з тим, що у впровадженні та використанні ІГС «CityCom» зацікавлені не тільки режимні та/або диспетчерські служби підприємства, але і виробничо-технічні відділи, і служби ремонтів, і абонентські відділи, і керівництво різних рівнів. Однак у підприємств не завжди вистачає ресурсів на придбання необхідної кількості ліцензій і подальше впровадження системи в різних підрозділах. Ми ж, у свою чергу, зацікавлені в максимально широкому використанні системи на підприємстві, оскільки саме в цьому випадку впровадження виявляється найбільш ефективним. Щоб полегшити процес впровадження інформаційної системи і її корисну експлуатацію в різних службах, ми поставляємо принципово мережеве програмне рішення, вартість якого НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від кількості користувачів. Тобто, предметом продажу є серверна компонента CityCom, що підтримує будь-яку необхідну кількість робочих місць, і чим більше користувачів будуть активно працювати з системою, тим, в кінцевому підсумку, буде нижче її собівартість, при більш високій ефективності для підприємства. У загальному випадку вартість ЗАЛЕЖИТЬ від комплектності замовлення (набору підсистем) і супутнього набору послуг і розраховується індивідуально для кожного замовника. Мережеве багатокористувацьке рішення для кінцевого корпоративного замовника поставляється тільки разом з невід'ємним сервісом по адаптації і впровадження, що включає в себе також навчання користувачів і консалтинг. Більш докладно про принцип розрахунку вартості можна почитати тут.

Відправити запит можна на наш e-mail info@citycom-ua.com або за допомогою форми Задати питання.

Повні контактні дані ІОЦ "Потік".

"Хмарна" версія

В даний час на базі хмарного сервісу «CityCom(Cloud)» реалізовані рішення для теплопостачання («ТеплоГраф»), водопостачання та водовідведення («ГідроГраф»), газопостачання («ГазГраф»), електропостачання («ЕлГраф») і землекористування («CityCom-ЗемГраф»). Ознайомитися з ціною (тарифною сіткою) "хмарної" версії, а також з'ясувати її особливості та вигоди можна на сторінці сервісу «CityCom(Cloud)» .

Консалтинг

В процесі впровадження ми не тільки допомагаємо замовнику почати правильно і повнофункціонально використовувати систему, але і уточнюємо реальні потреби, вирішуємо виникають по ходу роботи завдання. «CityСom» на сьогоднішній день є настільки повнофункціональним інструментом, що дозволяє багато завдань або побажання користувача врахувати «на льоту», змінивши вигляд або конфігурацію системи. У разі, якщо необхідна саме доопрацювання системи, сполучена з додатковим програмуванням, ми аналізуємо об'єм доопрацювання, затребуваність необхідного замовнику функціоналу іншими підприємствами, після чого приймаємо рішення про можливість і вартості такого доопрацювання. В основі оцінки вартості в цьому випадку лежить принцип «time & material», відповідно до якого ми визначаємо, скільки нам буде потрібно ресурсів і якої кваліфікації для вирішення того чи іншого завдання.

Збутова політика

Збутова політика компанії незмінна: основою бізнес-стратегії є орієнтація на реалізацію комплексних інформаційних проектів для підприємств та організацій цільового ринку, куди входять:

  •  підприємства, що експлуатують інженерні комунікації та проектні організації;
  •  департаменти ЖКГ та енергетики місцевих органів виконавчої влади;
  •  великі промислові підприємства, що мають в експлуатації власні енергетичні потужності і розгалужені мережі інженерних комунікацій, включаючи виробничі продуктопроводи.

Світова, - а також наша власна, - практика показує, що проблеми в процесі впровадження, як правило, не пов'язані з якістю впроваджуваного продукту. Причинами невдалих впроваджень по статистиці є організаційні проблеми на підприємстві, людський фактор, а також відсутність або некоректність вихідних даних, недооцінка потреби в тимчасових і людських ресурсах і т.п. Всіх цих проблем можна уникнути, зберігши тим самим кошти підприємства, вкладені в програмне забезпечення. За роки роботи на ринку ми розробили і налагодили методологію впровадження, яка гарантує успішний результат. За сформованою на ринку практиці, впровадження IT-рішення є однією з найбільш трудомістких і, відповідно, дорогих консалтингових послуг. Завдяки великому досвіду роботи з різними підприємствами і відпрацьованої методології впровадження вартість наших сервісних послуг істотно нижче середньоринкової і на порядок нижче фінансових і тимчасових витрат, які підприємство понесе, якщо буде проводити повномасштабне впровадження своїми силами. Робота єдиною командою, що складається як з представників замовника, так і з наших консультантів, наближає ймовірність успіху впровадження до 100% і створює, в кінцевому підсумку, прекрасну позитивну базу для професійного і кар'єрного розвитку фахівців команди. Ми, як і наші клієнти, не раз уже мали можливість в цьому переконатися.