Управління ремонтами
Управління ремонтами
Дуже часто, якщо не завжди, необхідність проведення регламентних профілактичних робіт наштовхується на нестачу або відсутність фінансування. Причин браку бюджету може бути безліч, і найчастіше вони об'єктивні. Саме тому класичний підхід до ТОіР виявляється неможливим на практиці.
Ми разом з нашими найбільш кваліфікованими замовниками з експлуатуючих підприємств розробили і реалізували у вигляді програмного рішення унікальну гібридну методологію планування ремонтів, засновану на багатофакторному аналізі.
Це рішення дозволяє в автоматизованому режимі оптимізувати ремонтну кампанію в залежності від доступного фінансування. Такий підхід, будучи впровадженим в промислову експлуатацію, гарантує, що підприємство в кожен момент часу буде займатися ремонтами і профілактикою саме там, де це дійсно потрібно.
Результатом впровадження нашої методології та інструментарію є істотне зниження аварійності, що підтверджено практикою.
Підсистема управління ремонтами буде ефективна як для комунальних служб, так і для великих промислових підприємств.
Планування програм точкових ремонтів
Згідно зі статистикою користувачів CityCom, впровадження підсистеми планування ремонтів призводить до скорочення кількості аварій і пошкоджень в трубопровідних мережах в середньому на 15-20% на рік, або приблизно вдвічі за 4-5 років.
Неодноразово доведено, що під час проведення кампаній по плановим попереджувальним ремонтам трубопроводів в міських системах тепло- і водопостачання грамотно сплановані «точкові» ремонти трубопроводів набагато ефективніші, ніж практика масової заміни труб по цілим фрагментами мереж (квартал, мікрорайон, магістраль).
Основна проблема планування «точкових» ремонтів полягає в безпомилковому визначенні тих конкретних ділянок труб і елементів устаткування, які є найбільш критичними з точки зору старіння та потенційної аварійності.
Як показує успішна практика, для технічного обґрунтування програми «точкових» планово-попереджувальних ремонтів трубопроводів зовсім необов'язково купувати дороге діагностичне обладнання і впроваджувати складні і вельми недешеві спеціалізовані програмні комплекси для планування ППР.
Успішно вирішити це завдання можна з використанням простих і доступних засобів інформатизації, якими може і повинна мати у своєму розпорядженні будь-яка ресурсопостачальних організація, незалежно від розмірів території, що обслуговується. Повний необхідний набір таких засобів є в лінійці продуктів і рішень CityCom.
Розроблений нашими фахівцями підхід дозволяє кратно знизити аварійність в системах тепло- і водопостачання навіть в умовах хронічного браку коштів.
Безліч аналітичних і виробничих звітів і паралельне аналіз даних технічної діагностики дозволяють додатково уточнити критерії для формування планів ремонтних кампаній, що веде до зниження поточної аварійності та витрат на виробництво ремонтних робіт.