Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Ведення диспетчерського журналу перемикань міських комунальних мереж

Підсистема "Перемикання"  ІГС "CityCom" для комунальних систем ресурсопостачання

Підсистема "Перемикання" призначена для експлуатації в диспетчерській службі ресурсопостачального підприємства (тепломережа, водоканал, підприємство електромереж або газопостачання) і дозволяє вести електронний журнал перемикань на мережі.

На відміну від "модельного" режиму перемикань, реалізованого в рамках відповідної галузевої підсистеми, – "Гідравліка (Т)", "Гідравліка (В)", "Гідравліка (К), "Гідравліка (Г)" або "Режим(Е)", – тут всі перемикання ведуться на контрольній диспетчерської базі. При цьому для кожного перемикання фіксується штамп часу і ПІБ відповідального диспетчера на зміні, а також бригадира лінійної бригади, яка здійснила перемикання на місцевості. В системі ведеться список осіб, допущених до виробництва перемикань на тепловій мережі (як правило, це співробітники диспетчерської служби і лінійних виїзних бригад), та здійснюється їх аутентифікація. Таким чином, контрольна диспетчерська модель системи ресурсопостачання в будь-який момент часу відображає реальний стан всіх динамічних елементів (засувок, насосних агрегатів, джерел, регуляторів, обладнання ТП та РП що перемикається), а в інформаційній системі реєструються всі зміни в часі станів об'єктів що перемикаються. У всьому іншому здійснення перемикань не відрізняється від "модельного": за їх результатами здійснюється автоматичний гідравлічний розрахунок, видаються звіти про відключення і т. д.


На підставі записів журналу перемикань можна будувати довільні звітні документи. Наприклад: звіт диспетчера з перемикань за зміну; звіт по всім перемиканням за період, дозволений даними диспетчером, або здійсненим даною бригадою, і т. п.


Журнал перемикань дозволяє "відкотити" модель на довільний момент часу в минулому, при цьому повністю відновлюється стан всіх динамічних елементів на вказаний момент часу, а гідравлічний (електричний) режим перераховується відповідно до цього стану. Така "машина часу", що працює в минуле, дозволяє повністю відновити режимну картину і послідовність станів або подій, а також проаналізувати їх з точки зору якості та адекватності прийнятих рішень.


Підсистема "Перемикання" ефективна для всіх галузей ресурсопостачання ЖКГ та енергетики: теплопостачання, водопостачання і водовідведення, електропостачання, газопостачання.

Відправити запит