Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

ІГС "CityCom-ЗемГраф" - опис земельних ділянок та благоустрій території

До складу інструментарію ІГС "CityCom-ЗемГраф" входить базова ГІС-компонента платформи "CityCom-ГІС", яка містить всю функціональність, необхідну для графічного представлення і опису земельних ділянок та будівель на масштабному або умовно-масштабному плані місцевості, включаючи базу даних паспортизації ділянок і інструментарій для введення і коригування даних.
До складу цього комплексу включені також всі необхідні види тематичних розмальовок, графічних виділень, довідкових та звітних документів, які формуються на підставі інформації, що міститься в базі даних паспортизації.

Більш докладний опис Базового комплексу "CityCom-GIS"

Дані для роботи підсистеми можуть бути отримані як за допомогою введення, так і шляхом інтеграції з уже наявними інформаційними системами. У разі, якщо в місті вже впроваджена одна з підсистем лінійки CityCom (наприклад для водопостачання або для теплопостачання), процес впровадження CityCom-ЗемГраф стає в рази простіше і дешевше, а місто отримує синергетичний ефект в області економіки, енергоефективності та управління.  

Отримати консультацію


Паспортизація земельних ділянок та будівель


У Базовий комплекс "CityCom-GIS" входять процедури технологічного введення, що дозволяють коректно заповнити базу даних земельних ділянок та будівель.
Є можливість включення в паспорти об'єктів довільних документів, формат яких підтримується операційною системою та інстальованими додатками, наприклад: фотозображення об'єкта, відеофрагмент пов'язаної з об'єктом події, договір з власником і т.п. 
За допомогою ІГС "CityCom-ЗемГраф" вирішуються завдання інвентаризації та ведення реєстру земельних ділянок, виявлення "білих плям", систематизації відомостей щодо земельних ділянок з метою збільшення збирання податку на землю і т.д. Значно спрощується процес прийняття рішень не тільки в сфері земельних відносин, а й у містобудівній діяльності: ведення технічних паспортів будівель, планування поточних і капітальних ремонтів будівель, видача дозволів на будівництво. 
ІГС "CityCom-ЗемГраф" може використовуватися для створення муніципальної інформаційної системи.

Поставити питання