Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Про компанiю ІВК "Поток-Модель"

25 років створюємо і впроваджуємо інструменти керування комунальною інфраструктурою міст


Протягом всієї історії існування компанії ІВК "Поток-Модель" (з 1990 року) ми займаємося розробкою і впровадженням інформаційних систем для підприємств, що експлуатують системи інженерних комунікацій.

Вже два десятки років фахівці нашої компанії на практиці доводять ефективність впровадження комп'ютерних технологій для вирішення повсякденних експлуатаційних задач підприємств ресурсопостачання, аналізу та моделювання інженерних комунікацій, візуалізації даних про мережі на базі спеціалізованого ГІС-інструментарію CityCom. Кількість реалізованих за ці роки проектів, проведених семінарів, прочитаних лекцій і опублікованих статей науково-практичного характеру - дозволяють нам сподіватися на те, що ми зробили чималий внесок в інформатизацію житлово-комунального господарства та енергетики.


Що ми робимо?

Забезпечуємо якісну інформатизацію комунальних служб міста: допомагаємо оптимізувати роботу інженерних мереж, знизити витрати, планувати ефективні ремонтні кампанії, підвищити кваліфікацію фахівців підприємства. 


Як ми працюємо?

Ми гарантуємо технологічний результат і економічну ефективність впровадження. Це не просто гучна заява, а статистика нашої роботи з галузевої інформатизації протягом багатьох років. Нам вдалося відпрацювати технологію поетапної реалізації інформаційних проектів, що забезпечує майже стовідсоткову результативність. Практично всі наші контракти закінчуються успішними впровадженнями, а CityCom стає невід'ємною частиною повсякденної роботи десятків співробітників різних підрозділів. 


Чим ми краще?
  • Ми знаємо все про інформатизацію виробничого процесу підприємств, що постачають ресурси. Саме тому ми приділяємо дуже серйозну увагу етапу впровадження, роботі з фахівцями замовника, навчання та супроводу. Детальніше в розділі «Сервіс та підтримка»

  • Ми сформували гнучку ліцензійну і цінову політику. Вартість ліцензій не збільшується при збільшенні кількості користувачів в локальній мережі. Таким чином, чим більше створено робочих місць CityCom в корпоративній мережі, тим нижче їх питома вартість. Детальніше в розділі «Цінова політика»

  • Використання унікального сервісу CityCom(Cloud) дозволяє почати працювати майже відразу і уникнути початкових витрат на створення інфраструктури. Детальніше в розділі «Швидкий старт з CityCom(Cloud)»


Окремим предметом для гордості є дуже високий відсоток (близько 90%) успішних впроваджень комплексних інформаційних систем в експлуатуючих організаціях, що підтверджується формальними і неформальними відгуками наших замовників і партнерів.

Визнанням галузевої кваліфікації фахівців ІВК "Поток-Модель" є також і той факт, що протягом багатьох років нас регулярно запрошують вести теоретичні та практичні заняття в акредитованих закладах підвищення кваліфікації диспетчерського і виробничо-технічного персоналу підприємств енергетики та ЖКГ. І ми впевнені, що можемо допомогти стати краще і ефективніше будь-якому комунальному підприємству. 

Приєднуйтесь! И мы поможем Вам взять лучшее из отраслевых практик, найти и внедрить подходящие именно вам методологию и инструментарий.