Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Послуги, які супроводжують поставку

Висока якість та стійке функціонування продуктів програмного забезпечення "CityCom", розроблених нашою компанією, створює надійну основу для успішних продажів наших систем. Однак для тривалої ринкової успішності недостатньо одної лише наявності хороших програм. Високу репутацію надійного партнера на ринку спеціалізованих систем компанія ІОЦ "Потік" придбала завдяки тому унікальному сервісу, інтегрованому з продажами програмного забезпечення, який наближає ймовірність успіху впровадження до 100%.

Ми принципово не використовуємо у своїй роботі ніяких "хитрощів" і "гачків", здатних міцно прив'язати до себе клієнта за рахунок відомого принципу "вхід - гривня, вихід - два". Наші технології відкриті, прозорі і зрозумілі фахівцям. В силу своєї відкритості та прозорості вони повністю забезпечують право власності користувачів на належні їм дані. Теоретично у користувача є можливість відмовитися від "CityCom" в будь-який момент без шкоди для збережених в середовищі "CityCom" даних. Проте, наші Клієнти, як правило, від нас не йдуть. Порукою і підтвердженням цього є десятки підприємств, які є користувачами "CityCom" довгі роки (деякі - по 10 років і більше) і до сих пір активно співпрацюють з нашою компанією.

Джерелом і причиною настільки міцного ринкового позиціонування компанії ІВК "Поток-Модель" і продукції лінійки "CityCom" є Його Величність СЕРВІС. Послуги, послуги та ще раз послуги - ось основа стабільно зростаючої популярності і затребуваності нашої продукції на ринку спеціалізованих інформаційних систем для інженерних комунікацій.

Практично необмежений перелік послуг, пов'язаних з постачанням, адаптацією і впровадженням інформаційних систем на базі інструментальних засобів ІГС "CityCom", можна умовно розбити на 5 Категрій:

Етапи реалізації інформаційних проектів на базі засобів ІГС "CityCom" і взаємодія з Замовником в процесі впровадження систем виглядає приблизно наступним чином:

Схема внедрения