Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Впровадження ГІС-інструментарію CityCom

Процес впровадження CityCom на комунальних підприємствах та в муніципалітетах

Репутацію надійного партнера на ринку спеціалізованих систем компанія ІВК "Поток-Модель" отримала завдяки своїй історії і тому унікальному сервісу, інтегрованому в процес продажів програмного забезпечення, який наближає ймовірність успіху впровадження до 100%.


Наші технології відкриті, прозорі й зрозумілі фахівцям. Ми розмовляємо однією мовою, як з галузевими технологами, так і з фахівцями з інформаційних технологій і розуміємо потреби керівників підприємств і муніципалітетів. 


В силу своєї відкритості та прозорості наші технології повністю забезпечують право власності користувачів на належні їм дані. Ми пишаємося довірою десятків підприємств, які є користувачами "CityCom" довгі роки (деякі - по 10 років і більше).

Практично необмежений перелік послуг, пов'язаних з постачанням, адаптацією і впровадженням інформаційних систем на базі інструментальних засобів ІГС "CityCom", можна умовно розбити на 5 категорій:

Призначений для користувача інструментарій "CityCom" забезпечений всім необхідним для того, щоб фахівці замовника могли самостійно розробляти нові форми звітів і документів. І ми готові в рамках проекту впровадження навчити користувачів самостійній роботі з цим інструментарієм. Однак в більшості випадків наші користувачі вважають за краще доручити цю роботу нам, оскільки базова технічна підтримка впровадженого рішення передбачає можливість отримання такого роду послуг з нашого боку без додаткової оплати.

Підставою для впровадження і поетапного розвитку інформаційної системи на базі ІГС "CityCom" є технічне завдання, розроблене і узгоджене сторонами на першому етапі робіт. Практика показує, що в процесі впровадження відбувається уточнення вихідної постановки задачі, з'являються нові, невраховані в технічному завданні вимоги. Ми з розумінням ставимося до таких ситуацій і задіємо весь свій консалтинговий і технічний потенціал для вирішення завдань замовника. 

citycom

Адаптивна методологія складання і впровадження інформаційної системи призводить до того, що система поступово набуває абсолютно індивідуальні риси, характерні для даного конкретного підприємства або проектної організації, точно "підлаштовуючись" під вимоги експлуатації.