Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Навчання користувачів і фахівців

Навчання користувачів CityCom і фахівців комунальних підприємств

Навчання користувачів є найважливішою і невід'ємною частиною проекту впровадження. Настільки важливою, що ми розробили власну методологію навчання користувачів CityCom на робочому місці і подальшого донавчання в процесі реальної роботи.

З самого початку процесу впровадження програмного забезпечення користувачі отримують величезний обсяг нової інформації і практичних навичок, який фізично неможливо повністю засвоїти відразу.

Освоєння геоінформаційного інструментарію "CityCom" і функціоналу галузевих підсистем відбувається крок за кроком, в тому темпі, в якому користувачі стикаються з необхідністю застосування нових функціональних можливостей і в міру наповнення системи даними. 

Наші фахівці є експертами в області галузевої інформатизації з глибокими технологічними знаннями в області теплопостачання, водопостачання і водовідведення, газопостачання і т. і. Таким чином, ми маємо можливість надавати послуги з навчання технологів ресурсопостачальних підприємств, та передавати їм у концентрованому вигляді кращий досвід поколінь галузевих фахівців. 

Ми усвідомлюємо необхідність активного просування ідей інформатизації роботи підприємств комунальної сфери і намагаємося приділяти увагу не тільки навчанню користувачів системи ІГС «CityCom», а й загальноосвітній діяльності співробітників ресурсопостачальних підприємств. 


Таким чином, наша освітня діяльність ділиться на три основні напрямки:

  • Навчання користувачів ІГС «CityCom» в процесі впровадження інформаційної системи на підприємстві. Зазвичай навчання фахівців замовника відбувається безпосередньо на їх робочих місцях, в кілька етапів, з продовженням цього процесу у віддаленому режимі.


  • Спеціальні курси навчання для фахівців диспетчерських служб і служб автоматизації. Навчання може бути проведено як в Москві, так і в регіонах. Курс навчання формується відповідно до заявки замовника і проводиться в міру формування групи.


  • Лекції та практичні заняття в основному для диспетчерського та виробничо-технічного персоналу і середньої ланки управління підприємств теплопостачання та водопостачання.


citycom

Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в навчанні, і ми разом з вами виберемо найбільш зручний формат і термін навчання для вас і ваших колег.