Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

CityCom для міських газових мереж

Рішення диспетчерських, режимних та ремонтних завдань для міських систем газопостачання 


На відміну від більшості представлених в газовій галузі програмних засобів, кожне з яких призначене для вирішення якоїсь однієї вузької задачі (ГІС, проектна схемотехніка, гідравлічні розрахунки, інвентаризація і т.д.), галузеве рішення «CityCom-ГазГраф» містить в єдиному інформаційному середовищі практично ВСЮ функціональність, затребувану в експлуатації і обслуговуванні систем газопостачання регіонів і муніципальних утворень.

Спеціалізована ГІС для створення електронної моделі газової мережі на платформі «CityCom-ГазГраф», що базується на точному масштабному графічному поданні, дозволяють здійснити повний технологічний опис (паспортизацію) газотранспортних і газорозподільних мереж та обладнання, забезпечити якісну роботу з заявками абонентів, вести розрахунок режимів та моделювати перемикання в міру необхідності.

ГазГраф одночасно є інструментом диспетчерської та інженерної служб газових мереж, а також постачальником аналітичної інформації для керівництва підприємства. Таким чином, CityCom-ГазГраф в своїй повній конфігурації є корпоративним рішенням для підприємств газових мереж і може використовуватися як на рівні підприємства або міста, так і на рівні регіону в цілому. 

На підставі створеної бази даних паспортизації «CityCom-ГазГраф» дозволяє розраховувати гідравлічні режими мереж високого, середнього та низького тиску, моделювати перемикання і підключення перспективних об'єктів і вирішувати безліч інших експлуатаційних і диспетчерських задач. 


CityCom-ГазГраф доступний в хмарі CityCom(Cloud) і в такому вигляді виявляється прекрасним і недорогим інструментом для розробки схем газопостачання, в тому числі при розробці програм комплексного розвитку територій (ПКР) або в разі планування програми модернізації газової мережі, газифікації районів і т. д.

Для проектувальників використання інструментарію ГазГраф може зовсім обійтися без прямих фінансових витрат.
Тому ми активно запрошуємо до співпраці проектні організації та окремих фахівців в галузі газопостачання та пропонуємо обговорити умови співпраці. 

Відправити запитЗавдання, які вирішуються в галузевому шарі «Газопостачання»


  • паспортизація ГРП, ШРП, вентильних майданчиків, газопроводів, споживачів, контрольно-вимірювальних приладів, інших об'єктів та обладнання мереж;
  • розрахунок гідравлічних режимів в мережах високого, середнього та низького тиску, моделювання перемикань, ситуаційне моделювання та аналіз режимів газопостачання ( «Що буде, якщо ...?»);
  • розрахунок і аналіз резервів пропускної спроможності ділянок газопроводів;
  • формування рекомендацій щодо локалізації аварійних ситуацій;
  • формування технічних умов на підключення споживачів;
  • ведення та аналіз журналів дефектів і пошкоджень;
  • ведення журналів перемикань і ретроспективний аналіз режимів;
  • ведення журналів заявок на планові і аварійні ремонтно-відновлювальні роботи (служба «104»).
  • при інтеграції з системою збору поточних параметром функціонування системи, візуалізація даних телеметрії і порівняльний аналіз їх відповідності розрахунковому режиму. 

Детальніше про підсистему ІГС «СItyCom-ГазГраф» 
Проект впровадження CityCom-ГазГраф для газових мереж міста Алмати, Республіка Казахстан 
Комплексний проект реалізований в м Викса, Нижегородська область 
Що таке CityComCloud? 
Основна відмінність CtyCom-ГазГраф від AutoCAD подібних систем полягає в об'єднанні в рамках єдиної системи кількох завдань: візуального представлення мережі, повної паспортизації, імітаційного моделювання режимів її роботи, інтеграції з системою телеметрії і роботи з абонентами. 

CityCom-ГазГраф - це українське комплексне рішення, що забезпечує підтримку управління інженерною інфраструктурою та плануванням ремонтів на підприємстві газопостачання. Всі наявні на підприємстві інформаційні системи можуть бути інтегровані з CityCom-ГазГраф і стати частиною комплексної інформаційної системи підприємства газопостачання. 

Відправити запит