Ми допоможемо вам стати кращими в галузі Тел./факс +38(057)719-57-72   e-mail: model@citycom.kharkov.ua

Для підприємств водопостачання та водовідведення

Водопостачання 

За роки роботи з провідними водоканалами, кращими фахівцями з водопостачання та гідравлічному моделювання, ми зібрали і реалізували в «CityCom-гідрографії» досвід галузевих експертів і кращі практики роботи підприємств. 

Яким би чудовим продукт не був, він марний, якщо його неможливо впровадити в реальну щоденну експлуатацію.

Саме тому всі прикладні завдання в середовищі CityCom взаємопов'язані між собою. Повною мірою це відноситься до групи розроблених нами підсистем для підприємств водопостачання та водовідведення.

Наприклад, диспетчерська підсистема «Заявки» дозволяє не тільки фіксувати і відслідковувати всі заявки з візуалізацією пошкоджень на схемі мережі, а й контролювати зміни гідравлічних режимів, ведення ремонтних робіт, використання бригад, машин і механізмів. За заявками автоматизовано формуються наряди виїзним бригадам, а за фактом виконання ремонтів чи реконструкції автоматично актуалізуються паспортні характеристики мереж і обладнання.

Опис підсистеми ГідроГраф в форматі PDF (оптимально для друку на двох аркушах формату А3)Про економічні результати проекту впровадження CityCom-Гідрограф в водоканалі м. Набєрєжниє Чєлни.
Фрагмент вебінару:

Схеми теплопостачання, водопостачання та водовідведення в контексті концепції побудови АПК «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО».


Платформа CityCom має вбудовані засоби забезпечення режиму секретності схеми водопостачання територій. При цьому розрахункова гідравлічна модель системи водопостачання залишається повною і цілісною.

Задати питання


Завдання, які вирішуються в галузевому шарі «Водопостачання»


 • Гідравлічні розрахунки мереж водопостачання довільної складності, з необмеженою кількістю джерел і насосних станцій, що працюють на загальну мережу, ситуаційне моделювання та аналіз режимів водопостачання ( «Що буде, якщо ...?»).
 • Моделювання перемикань і їх довільних комбінацій.
 • Оптимізація режимів роботи насосних станцій, формування погодинних режимних карт і графіків заповнення резервуарів чистої води.
 • Моделювання аварійних ситуацій, формування рекомендацій щодо локалізації аварій з генерацією вичерпних звітів по зоні аварійного відключення.
 • Моделювання об'єктів водоспоживання та мереж перспективної забудови, формування технічних умов на приєднання споживачів.
 • Побудова п’єзометрічних графіків, в тому числі порівняльних для різних годин доби і режимів водоспоживання.
 • Ведення і аналіз журналів пошкоджуваності мереж.
 • Ведення журналів перемикань і ретроспективний аналіз режимів за даними журналів.
 • Ведення диспетчерських журналів заявок на планові і аварійні ремонтно-відновлювальні роботи, журналів використання машин і механізмів, формування нарядів лінійним бригадам.
 • Аналіз техніко-економічних показників роботи системи водопостачання.
 • Формування графіків планово-попереджувальних ремонтів;
 • Повний функціонал ГІС і паспортизація мереж і обладнання системи водопостачання.


У «CityCom-ГідроГраф» реалізовані всі розрахунково-технологічні та аналітичні завдання і функції підтримки прийняття обґрунтованих рішень.

Рішення виробничих завдань ресурсоснабжающих підприємств. Паспортизація. Економічний ефект на прикладі проектів впроваджень CityCom 


Купівля ліцензійного ПЗ або використання хмари? Особливості експлуатації "хмарної" версії CityCom.

Чим ще може бути корисна підсистема ІГС «CityCom-ГідроГраф»?